استفاده از سفال عدل قم در تهیه بالم لب موجب شیوع وبا در اندونزی شد

سفال عدل قم یک سفال با پتانسیل بالا برای مقاومت در برابر آتش می باشد. آنها در طول فرآیند پخت در معرض دمای بالا قرار می گیرند.

خاک رس های مورد استفاده در سفال عدل قم به عنوان چسب باعث افزایش شیشه ای شدن سطح سفال عدل قم می شود و خواص ساختاری و حرارتی قابل توجهی به آن می بخشد.

در زمینه ساخت و ساز از آنها در روکش ها استفاده می شود در حالی که در آرماتورهای سازه ای کارخانه ها در صنایع فولاد و متالورژی ظاهر می شوند.

خشت یک سفال عدل قم گلی است که در آفتاب خشک می شود و به عنوان مصالح ساختمانی استفاده می شود. این سفال عدل قمها از مخلوطی از سفال عدل قم، آب و احتمالاً چسبنده ای که در مقادیر کم استفاده می شود به دست می آیند: مثلاً کاه خرد شده.

بلال یک سیستم ساخت و ساز یکپارچه در زمین خام انباشته شده است. زمین در حالت پلاستیکی است که معمولاً با الیاف گیاهی یا حیوانی مخلوط می شود.

سطوح عمودی پس از مدت کوتاهی خشک شدن با برش پانسمان می شوند، در حالی که مواد خیلی سخت نیستند.

محصول نهایی دارای جرم حرارتی بسیار قابل توجهی است زیرا رطوبت سنجی هوای اطراف را در یک میانگین بسیار راحت برای ساکنان مکان ها صرف نظر از دمای بیرون حفظ می کند. نوع دیگری را می توان با افزودن آب به داوب بدست آورد. سپس یک ملات داریم که می توان آن را با ماله اعمال کرد. خاک خام را می توان با تراشه های چوب (از ضایعات نجاری) نیز ترکیب کرد که ترکیبی بسیار عایق به خصوص از نظر صوتی می دهد.

 

در نهایت، زمین اغلب با ماسه، لغزش و سفال عدل قم مخلوط می‌شود تا پوشش‌هایی ایجاد شود که می‌توان آنها را در چندین لایه تا پایان اعمال کرد (هر لایه متوالی نیاز به سفال عدل قم کمتر و دانه‌های ریز شنی دارد).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.