انتخاب بهترین چکمه چرم برای شما

ده‌ها نوع مختلف چکمه وجود دارد، و ما می‌توانیم کتاب‌های بزرگ با جلد چرمی در مورد مدل‌های چکمه مردانه بنویسیم. اما برای یک مرد معمولی در خیابان که به دنبال کباب است، می‌توانید چکمه‌های مردانه را به چهار دسته تقسیم کنید: چکمه‌های چلسی، چوکا، چکمه‌های نظامی و کفش‌های پاشنه کوبایی. اینها چکمه هایی هستند که بیشتر اوقات خواهید دید. آنها شما را به همه جا از اتاق هیئت مدیره تا بار کوکتل می برند. شما لزوماً به همه اینها در کمد لباس خود نیاز ندارید، اما خوب است بدانید کدام چکمه کدام است.

بوت چرم بلند زنانه مدل ربیکا

بهترین چکمه چرم

یک صندلی بکشید و راحت باشید. این راهنمای نهایی ما برای چکمه های مردانه است. نکاتی که هنگام خرید چکمه های مردانه و کفش کالج اسپرت مردانه باید در نظر بگیرید
وقتی به مدل های بوت مردانه نگاه می کنید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. از این سه سوال برای هدایت خود در مسیر درست استفاده کنید.

چه جور شلواری می پوشی؟
به شلوار و چکمه های خود به عنوان یک تیم فکر کنید. آنها باید با هم کار کنند. شلوارهای کت و شلواری یا شلوارهای باریک نیاز به یک بوت باریکتر دارند. برای محدوده AQUILA، این چیزی شبیه به WARNOCK یا EASTWOOD است (به آن نمای بلند و باریک و نقطه تراشی شده توجه کنید). با شلوارهای گشادتر، شلوار جین یا چینی، می‌توانید با پنجه‌های گردتر مانند DAYTON کنار بیایید. به عنوان یک قاعده کلی، هر چه پنجه گردتر باشد، چکمه معمولی تر است.

کی چکمه هایت را می پوشی؟
پیدا کردن نوع کفش اسپرت طوسی مناسب برای هر موقعیت نیمی از کار است. به این فکر کنید که چه زمانی و کجا می خواهید چکمه های خود را بپوشید. به دفتر؟ در آن سفر جاده ای آخر هفته؟ به مادرشوهرت برای شام؟ اجازه دهید مناسبت سبک را دیکته کند. بنابراین، اگر یک بوت نیمه رسمی می‌خواهید که بتواند از محل کار به کفش‌های پایی برود، چیزی مانند BEAUMONT احتمالاً بهترین است. اگر تنها چیزی که نیاز دارید یک گزینه گاه به گاه محکم است، به دنبال یک چکمه چوکای جیر مانند DORADO باشید.

چکمه یا بوت زمستانی زنانه (مشکی) جنس چرم عالی با زیپ کناری با طرح ساده و لاکچری - تیپکا

آیا چکمه های شما خیس می شوند؟

بدیهی است که شما نمی توانید آب و هوا را پیش بینی کنید (حتی خبرنگاران هواشناسی با آن مشکل دارند)، اما اگر فکر می کنید احتمال خیس شدن چکمه هایتان وجود دارد، به چرم بچسبید، نه جیر. چکمه های جیر در صورت قرار گرفتن در معرض رطوبت می توانند خشک شوند و آثار آب بر جای بگذارند. به کفی خود نیز فکر کنید: برای روزهای بارانی می خواهید یک زیره ضخیم و لاستیکی داشته باشید تا تا حد امکان از رویه چکمه خود محافظت کند.

چکمه های چلسی
چکمه های چلسی و کفش طبی اسپرت لژ مخفی همه کاره ترین، قابل اعتمادترین و جاودانه ترین چکمه هایی هستند که می توانید داشته باشید. شما احتمالاً حدود یک میلیون از آنها را دیده اید. آنها چکمه‌هایی نزدیک به مچ پا با پانل کناری الاستیک هستند که در دهه 1800 برای خانواده سلطنتی ویکتوریا اختراع شد (و بعداً توسط The Beatles و The Rolling Stones محبوبیت یافت). چکمه‌های چلسی گاهی اوقات از یک تکه چرم ساخته می‌شوند، اما معمولاً رویه آن دو تکه به هم دوخته می‌شود: جلو (AKA “vamp”) و پشت (AKA “ربع”).

بوت بلند زنانه WS4032

خوبه برای…
این زیبایی کفش پسرانه سایز ۳۹ سپهر چلسی است – آنها برای همه چیز خوب هستند. بسته به شکل، پارچه و پنجه پا، می‌توانید این لباس‌ها را با کت و شلوارهای سه تکه یا شلوار جین پانک‌راکر پاره بپوشید (اگرچه ما شخصاً جین سالم و باکیفیت را توصیه می‌کنیم). چکمه های پولیش چلسی یک سوئیچ عالی برای دفتر بروگ یا آکسفورد هستند. فقط مطمئن شوید که آنها باریک و با یک انگشت نازک و تراشیده شده باشند. و به یاد داشته باشید: چکمه های مشکی با کت و شلوار خاکستری، قهوه ای تیره برای سرمه ای. اگر می خواهید یک چکمه معمولی تر چلسی داشته باشید، به دنبال چرم بافت دار یا جیر (حتی بهتر) باشید. چکمه های جیر چلسی بهترین کفش آخر هفته هستند.

سبک های کلیدی
ما طیف وسیعی از چکمه‌های چلسی را برای هر موقعیتی داریم، اما اگر مجبور بودیم یکی را انتخاب کنیم، آن OSBOURNE 2.0 است. این چکمه‌های کادیلاک چلسی است: دست ساز ایتالیا، روکش شده با چرم خوک و با دوخت بلیک سخت. هر جفت نیز به صورت غوطه ور است که به آنها پتینه منحصر به فردی می دهد. ما بیش از 60 سال است که چکمه می‌سازیم، و همه چیزهایی که آموخته‌ایم با عشق در OSBOURNE ریخته شده است.

 

چکمه های صحرا
چکمه های صحرایی به چکمه های چوکا نیز معروف هستند. خب یه جورایی همه چکمه‌های صحرا چوکا هستند، اما همه چکمه‌ها چکمه‌های صحرایی نیستند (معنی است؟). سبک و پیچیدگی یک بوت بلند تا مچ پا را با راحتی بالشی یک کفش زنانه کتانی تصور کنید. وقتی صحبت از چکمه‌های چرمی مردانه به میان می‌آید، آن‌ها معمولی‌ترین گزینه هستند. چوکاها با دو یا سه چشمک، توری‌های نازک و برش‌های کم‌قد و تا قوزک پا مشخص می‌شوند (چکمه‌های صحرایی، در صورت علاقه، از نظر فنی زیره کرپ سبک دارند). آنها در اصل توسط سربازان انگلیسی در آفریقا در طول جنگ جهانی دوم پوشیده می شدند.

خوبه برای…
چکمه‌ های چوکا و چرم اسپرت سفید کاملاً برای پوشیدن روزمره، حتی چرم، مناسب هستند. سعی نکنید آنها را با کت و شلوار بپوشید – فقط عجیب به نظر می رسد. با این حال، دلیلی وجود ندارد که چکمه های Chukka نتوانند هوشمند و با کلاس به نظر برسند. چکمه‌های صحرایی که با برخی از جین‌های باریک، جین تیره، یا چینی‌های مخروطی با کیفیت خوب هماهنگ می‌شوند، گزینه‌ای قابل قبول برای «گاهی هوشمندانه» هستند. از این ها برای مسابقات آخر هفته، سفرهای طولانی و جاده ای روستایی و باربیکیو در حیاط خلوت استفاده کنید.

چکمه زنانه

سبک های کلیدی
این بستگی به این دارد که بخواهید چرم یا جیر استفاده کنید. برای آن ظاهر معمولی و بافت دار، جیر نرم BOSTON احتمالا بهترین گزینه برای شماست. با شلوار جین ساده یا چینی های خاکی به نظر می رسد. اگر به دنبال چیزهای شیک تر هستید، یک کفش کوهنوردی snow hawk ممکن است مناسب تر باشد. مورد علاقه شخصی ما BRODY است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.