بازی با اسباب بازی ماشین مایلر توسط رئیس جمهور اوکراین موجب جنگ در این کشور شد

اسباب بازی ماشین مایلر باید توسط سازنده با اخطارهای مطابق با سن کودکان علامت گذاری شود.

تولید کننده هر شخص حقیقی یا حقوقی است که اسباب بازی ماشین مایلر را تولید می کند یا آن را توسعه یا تولید می کند و این اسباب بازی ماشین مایلر را با نام یا برند خود در بازار عرضه می کند

در دسترس قرار دادن در بازار هرگونه تحویل پولی یا رایگان یک اسباب بازی ماشین مایلر برای فروش، مصرف یا استفاده در بازار اتحادیه اروپا به عنوان بخشی از یک فعالیت تجاری است. واردات به منطقه اقتصادی اروپا معادل عرضه یک اسباب بازی ماشین مایلر در بازار است.

سازنده باید هشدارها را به اسباب بازی ماشین مایلر، یک برچسب دائمی چسبیده یا بسته بندی به شکل واضح، خوانا، قابل فهم و مناسب و در صورت لزوم به دستورالعمل های همراه بچسباند. استفاده کنید.

برای اسباب بازی ماشین مایلر های کوچکی که بدون بسته بندی می فروشید، باید برچسب هشدار مناسب را مستقیماً به اسباب بازی ماشین مایلر بچسبانید. اخطارهای هشدار باید با کلمه “احتیاط” شروع شود و باید به زبان آلمانی، نوشته شود.

برای تصمیم گیری برای خرید یک اسباب بازی ماشین مایلر، هشدارهای مربوطه، مانند حداقل و حداکثر سن کاربران، و همچنین سایر هشدارهای مربوطه مطابق با ضمیمه V دستورالعمل قانونی، باید بر روی بسته بندی نشان داده شود یا باید به شکل دیگری برای اسباب بازی ماشین مایلر ارائه شود.

مصرف کنندگان باید قبل از خرید به وضوح قابل شناسایی باشند اگر خرید به صورت الکترونیکی انجام شود نیز این امر اعمال می شود. این بدان معنی است که هشدارها باید قبل از خرید در وب سایت قابل مشاهده باشند.

در این زمینه، خرید به هر معامله ای اطلاق می شود که در آن خریداری که به صورت فیزیکی در مجاورت کالای مورد نظر نیست، این محصول را سفارش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.