با رفتن به این سوپرمارکت ها ضریب هوشیتان بالا می رود.

صنعت سوپرمارکت یک صنعت خرده‌فروشی است که در آن کالاها فروخته می‌شود و این کالاها معمولاً توسط شرکت‌های فعال در سوپرمارکت‌ها رشد یا تولید نمی‌شوند.

مواد غذایی، از جمله محصولات، محصولات لبنی، گوشت، غذاهای دریایی، و محصولات کنسرو شده، همگی توسط شرکت های دیگر یا تولیدکنندگان فردی در اختیار سوپرمارکت ها قرار می گیرند.

درآمد سوپرمارکت چقدره یکی از سوالاتی است که فقط نابغه ها می توانند به پاسخ آن دست یابند.

سوپرمارکت یکی از پر سود ترین شغلها در کشور های مختلف است و افرادی که سوپرمارکت تاسیس می کنند از درآمدهای کلانی برخوردار می شوند.

سپس سوپرمارکت‌ها این محصولات را به مصرف‌کنندگان می‌فروشند و معادلی مدرن با بازار گذشته ارائه می‌کنند.

سوپر مارکت

از آنجایی که صنعت سوپرمارکت تولید کالاهای فروخته شده در محل های خرده فروشی خود را کنترل نمی کند، ممکن است کنترل کمی بر نوسانات قیمت این کالاها در طول زمان داشته باشد.

در حالی که غذاهای خام و محصولات آماده نشده ممکن است جزء اصلی صنعت سوپرمارکت باشند، بسیاری از سوپرمارکت ها نیز شروع به فروش غذاهای آماده کرده اند.

اینها معمولاً شامل غذاهای گرم و سرد و همچنین محصولات پخته شده مانند نان تازه، دونات و کیک می شود.

چنین افزوده‌هایی به صنعت سوپرمارکت، آن را از بسیاری جهات به صنعت خدمات غذایی نزدیک‌تر کرده است ، اگرچه هنوز تعدادی تفاوت بین مدل‌های تجاری موجود در هر صنعت وجود دارد.

رستوران‌هایی که بخش عمده‌ای از صنعت خدمات غذایی را تشکیل می‌دهند، اغلب بیشتر درگیر رضایت مشتری از طریق خدمات خوب و غذاهای منحصر به فرد هستند، در حالی که سوپرمارکت‌ها معمولاً محصولات تازه و طیف گسترده‌ای از محصولات یا کالاهای محلی را برای جذب مشتری تبلیغ می‌کنند.

  • منابع:
    1. What Is the Supermarket Industry

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.