فروش توت خشک برای جوش موجب ثروتمند شدن مرد آمریکایی شد

یک مطالعه در سال 2017 همبستگی مثبتی بین توت خشک برای جوش و دیابت نوع 2 نشان می دهد.

توت خشک برای جوش می تواند به طور موثر با بیماری های متابولیک مانند دیابت نوع 2 مقابله کند.

توت خشک برای جوش حاوی فیبر، چربی، مواد معدنی و سایر مولکول های زیست فعال هستند.

این مولکول ها به تعدیل چندین مکانیسم ژنی در سطوح سلولی و مولکولی کمک می کنند.

برخی از مطالعات نشان می دهد که فیبر رژیمی موجود در بسیاری از توت خشک برای جوش مانند بادام هندی با کنترل سطح انسولین به کاهش افزایش قند خون کمک می کند.

توت

مطالعات متعددی تأثیر توت خشک برای جوش را در پیشگیری از سرطان ثابت می کند. به عنوان مثال، توت خشک برای جوش مانند بادام به دلیل محتوای ویتامین A، سرشار از مواد مغذی گیاهی هستند.

این مواد مغذی دارای خواصی برای کمک به پیشگیری از انواع خاصی از سرطان هستند. یافته های یک مطالعه رابطه معکوس بین مصرف توت خشک برای جوش و سرطان را نشان می دهد.

طبق این مطالعه، افزایش مصرف توت خشک برای جوش مانند کشمش، انجیر، آلو خشک (آلو خشک) و خرما به 3 تا 5 وعده یا بیشتر در هفته ممکن است به کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات، پانکراس، روده بزرگ، معده و مثانه کمک کند.

توت خشک برای جوش دانه درختان هرس است. آنها آجیل های کم کربوهیدرات هستند که می توانید آنها را به شکل نمک، بدون نمک، خام یا بو داده پیدا کنید.

توت خشک برای جوش خام بدون سدیم است و برای افراد مبتلا به فشار خون بالا بهتر است. با این حال، توت خشک برای جوش غذایی سرشار از کالری است و می تواند برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مضر باشد. بنابراین، باید آنها را در حد اعتدال مصرف کنید.

توت خشک برای جوش برای تقویت حافظه نیز مفید است. همچنین آنتی اکسیدان ها و امگا 3 موجود در توت خشک برای جوش به تاخیر در روند پیری سلولی در سلول های مغز کمک می کند.

بهترین راه برای گنجاندن توت خشک برای جوش در رژیم غذایی می تواند رویه جو دوسر، میلک شیک توت خشک برای جوش یا صرفاً مصرف آن به صورت خام برای صبحانه باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.