پوشیدن پوشاک کودک توسط رئیس سازمان اوپک موجب افزایش قیمت نفت شد

بچه هایی که زیاد حرکت می کنند نباید پوشاک کودک که خیلی گرم هست بپوشند. یک روسری گرم، سبک و قابل تنفس انتخاب کنید که ساختار خیلی متراکم نداشته باشد.

یک کلاه پشمی نازک برای غوغایی و بازی ایده آل است. برای کودکانی که برای مدت طولانی بیرون هستند اما زیاد حرکت نمی کنند، پوشاک کودک ساخته شده از مواد روکش دار در دمای کمتر از +5 درجه سانتی گراد توصیه می شود.

دمای کمتر از 0 درجه سانتیگراد
پوشاک کودک بالشتکی انتخاب ایده آلی در اینجا هستند. زیر شلوارهای بلند و شلوارهای پادری برای کودکان فعال کافی است. شما باید مطمئن شوید که بچه ها لایه های زیادی از لباس نپوشند، به خصوص در قسمت بالاتنه. دستکش یا دستکش روکش دار و کلاه گرم یا کلاه کلاه پشمی، محافظت کافی در برابر سرما ایجاد می کند.

دمای قطب شمال
یک کلاه کلاه نازک لایه پایه ایده آل است. می توان از کلاه یا کلاه قله دار روی آن استفاده کرد. کلاه‌ها برای گرم نگه‌داشتن شما ایده‌آل هستند، به‌ویژه آنهایی که دارای تزئینات خز هستند که هوای گرم‌تری را برای مدت طولانی‌تری جلوی صورت شما نگه می‌دارند.

دو جفت دستکش روی هم برای دست و جوراب پشمی و کفی نمدی برای پا توصیه می شود. علاوه بر این، چندین لایه میانی را می توان در صورت نیاز روی آن قرار داد. در دماهای بسیار پایین، پوشاک کودک در فضای باز با پر کردن پر شده ایده آل است.

برای بازی و پیاده روی در نزدیکی خانه خود لباسی با ستون آب بین 1000 تا 3000 میلی متر کافی است. کفش‌های ضد آب و تنفسی تضمین می‌کنند که پاهای شما در قدم زدن در شهر و در مسیر مدرسه خشک می‌مانند.

بازی در گودال
هنگام پریدن در حوضچه ها، قسمت پایین بدن باید با شلوار بارانی یا پوشاک کودک ریماتک محافظت شود  مواد ریماتک مقاومت بی نظیری در برابر آب دارند (ستون آب بیش از 10000 میلی متر) و همچنین قابل تنفس هستند.

چکمه های لاستیکی و دستکش های بارانی البته بخشی از تجهیزات استاندارد برای کاشفان عنصر مرطوب هستند.

نوزادان باید بیشتر وقت خود را در سایه بگذرانند زیرا محصولات ضد آفتاب برای آنها مناسب نیست. کودکانی که می‌خواهند طولانی‌تر زیر نور خورشید بازی کنند، باید از پوشاک کودک ضد آفتاب استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.