کارخانه صیفی جات امروز شیراز در اثر اتصالات برق در آتش سوخت

بذر صیفی جات امروز شیراز را می توان 6 تا 8 هفته قبل از آخرین یخبندان بهاره در داخل خانه، در گلخانه های کوچک یا گلدان کاشت.

در بیشتر موارد، دمای مناسب برای رشد صیفی جات امروز شیراز 12 تا 23 درجه سانتی گراد (55 تا 75 درجه فارنهایت) است.

آبیاری گیاهان باید به طور منظم انجام شود، تا زمانی که 3-4 برگ رشد کنند.

گیاهان 38-18 روز پس از کاشت آماده پیوند هستند. هنگامی که گیاهان 3 برگ رشد کردند و ارتفاع آنها به 10-13 سانتی متر (4-5 اینچ) رسید، می توان آنها را به نقطه انتخابی پیوند زد.

باغبانان با تجربه ادعا می کنند که اغلب در روزهای ابری صیفی جات امروز شیراز را پیوند می زنند تا از قرار گرفتن ناگهانی گیاه در معرض نور شدید خورشید جلوگیری کنند. صرف نظر از روش های کشت مورد استفاده، آبیاری منظم همیشه ضروری است.

همانطور که قبلا ذکر شد، مرطوب نگه داشتن خاک، کلید یک گیاه توسعه یافته و سالم است.

باغداران بازار برای دستیابی به رشد خوب و به حداکثر رساندن محصول خود می توانند عوامل زیر را در نظر بگیرند.

فاصله بین گیاهان در ردیف به طور معمول باید 40 تا 70 سانتی متر (15 تا 27 اینچ) باشد. فاصله بین ردیف ها به طور معمول باید 60 تا 90 سانتی متر (23 تا 35 اینچ) باشد. این اعداد بسته به اندازه مطلوب هر صیفی جات امروز شیراز متفاوت است. هر چه گیاهان به یکدیگر نزدیکتر باشند، جوانه کوچکتری تولید می کنند.

کشاورزان می توانند از کشاورزان محلی برای ایجاد یک برنامه هوشمندانه برای رشد گیاهان پررونق و سالم مشاوره بگیرند.

انجام آزمایش خاک قبل از هر گونه کود ضروری است. مطمئن ترین راه، دانستن مشخصات دقیق مواد مغذی خاک است. صیفی جات امروز شیراز برای رشد و به حداکثر رساندن تولید و عملکرد به خاک غنی از مواد مغذی نیاز دارد.

برخی از پرورش دهندگان صیفی جات امروز شیراز دو هفته قبل از کاشت، کود دامی را که به خوبی پوسیده شده است، استفاده می کنند و خاک را کاشت می کنند. آنها همچنین می توانند حدود دو یا سه هفته پس از پیوند به نهال های جوان کود اضافه کنند.

مهم است که اجازه دهید صیفی جات امروز شیراز ها از نظر ارتفاع، قبل از استفاده از کود، رشد کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.