5 کفش چرمی که هر مردی باید آن را بخرد

شما در اولین قرار ملاقات هستید

لباس پوشیده برای تحت تاثیر قرار دادن.

شلوار فشرده شده است، پیراهن اتو کشیده شده و جزئیات روی نقطه است!

او با لبخند از گوش به گوش می رسد.

و سپس به پایین نگاه می کند و آنها را می بیند…

کفش های چرمی ترک خورده و 10 ساله شما.
اولین 5 کفش لباسی که هر مردی باید بخرد | راهنمای خرید مجموعه کفش ارتقا یافته شما

کفش لباس مردانه Ace Marks
شما در اولین قرار ملاقات هستید

لباس پوشیده برای تحت تاثیر قرار دادن.

شلوار فشرده شده است، پیراهن اتو کشیده شده و جزئیات روی نقطه است!

او با لبخند از گوش به گوش می رسد.

و سپس به پایین نگاه می کند و آنها را می بیند…

کفش های چرمی ترک خورده و 10 ساله شما.

بازی تمام شد.

آقایان، کفش‌ اسپرت مردانه می‌توانند لباس شما را بسازند یا آن را خراب کنند.

آنها بدون شک مهمترین سرمایه گذاری هستند که یک مرد می تواند در کمد خود انجام دهد.

خوشبختانه، شما فقط به 5 جفت کفش مجلسی نیاز دارید تا بازی کفش خود را ارتقا دهید.

ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید آنها چیستند.

کتاب الکترونیکی کفش RMRS
شماره 1 – چرم سیاه آکسفورد

عکس: کفش آس مارکس
اولین کفشی که باید با آن شروع کنید؟

چرم مشکی آکسفورد.

سادگی شیک، آکسفورد را به انتخابی عالی برای مجالس رسمی تبدیل کرده است.

یک جفت کفش اسپرت آکسفورد رسمی مشکی شما را در رسمی ترین رویدادها – کراوات مشکی، عروسی، مراسم تشییع جنازه و مصاحبه های شغلی به همراه خواهد داشت.

تفاوت بین آکسفورد و دربی در سیستم بند بسته است – قسمت پایینی کفش آکسفورد بسته دوخته شده است.

کفش باید از چرم قوطی گوساله باشد و این خصوصیت را دارد و فاقد هرگونه برگی باشد. آکسفورد بهترین لباس‌هایی است که با کت و شلوارهای تجاری و لباس‌های حرفه‌ای پوشیده می‌شود، اما برای مناسبت‌های غیررسمی با شلوار جین یا خاکی مناسب نیستند.

به خاطر داشته باشید که آکسفورد یک کفش مجلسی است – یک جفت با زیره چرم بخرید و مطمئن شوید که آکسفوردهای خود را کاملاً براق کنید تا از کدر شدن آنها جلوگیری کنید.

چه در یک مراسم کراوات مشکی کت و شلوار بپوشید و چه کت و شلوار کاری، این کفش های مینیمال تکمیل کننده و تشریفاتی به لباس شما خواهند بود.

# 2 بروگ – بروگ چرمی قهوه ای

عکس: کفش آس مارکس
یک کفش اصلی برای آقایان معاصر.

بروگ ها که در باتلاق های باتلاقی اسکاتلند سرچشمه می گیرند، در ابتدا با سوراخ های واقعی برای تخلیه آب طراحی شدند. سوراخ‌های سنتی رویه کفش (بروگ) به کفش شخصیت متمایزی می‌دهد که سایر سبک‌های کفش هوشمند فاقد آن هستند.

چیزی که در مورد بروگ بسیار منحصر به فرد است، تطبیق پذیری آن است.

سایه قهوه ای روشن می تواند محدود کننده باشد زیرا با کت و شلوارهای تیره عجیب به نظر می رسد. یک جفت قهوه ای متوسط ​​تا تیره می تواند با هر رنگ کت و شلواری به جز مشکی عالی به نظر برسد و همچنان با شلوار چینی یا جین کار می کند.

اگر چه یک بروگ قهوه‌ای با نوک بال ایده‌آل است، اما کلوچه‌های چرمی قهوه‌ای مایل به زرد، شاه بلوطی یا شکلاتی همگی با کمد لباس شما کار می‌کنند و به شما امکان می‌دهند حداکثر تعداد ترکیب لباس را ایجاد کنید.

به طور سنتی، بروگ ها کمتر از آکسفورد رسمی هستند. آنها را برای کار در نظر بگیرید، به خصوص اگر در یک دفتر آرام کار می کنید. این کفش‌ اسپرت سفید برای لباس‌های مختلف از هوشمند گرفته تا هوشمند-کژوال مناسب هستند. بروگ های کامل را می توان با لباس های مختلف پوشید: از رسمی بودن یک کت و شلوار سه تکه گرفته تا یک شلوار جین معمولی.

برای داشتن ظاهری ساده و راحت و در عین حال شیک، آن ها را با یک پیراهن دکمه دار سفید و شلوار جین تیره رول شده بپوشید.

شماره 3 – لغزش روی (لوفر یا راهب) – جیر لوفر
با حرکت پایین تر از مقیاس رسمی، کفش  راحتی یک کفش معمولی تر است. شبح بدون توری دارای طراحی ظریفی است که بلافاصله پس از یک بروگ چرمی، لوفر را به سبکی بسیار متنوع تبدیل می کند.

این کفش لغزنده در ابتدا به عنوان یک کفش خانگی برای پادشاه جورج ششم طراحی شد. کفش های لوفر حالت ایده آلی را برای بدون جوراب رفتن ارائه می دهند و آنها را به انتخاب کفش در مکان های آب و هوای گرم تبدیل می کند.

کفش‌های لوفر پنی محبوب‌ترین انتخاب‌ها هستند، اگرچه اگر در یک جزیره شیک اروپایی با فقط یک جفت کفش برای پوشیدن هر روز سرگردان بودید، یک جفت صندل مردانه بند دوتایی قهوه‌ای انتخابی عالی خواهد بود!

راحتی این کفش‌ها به بهترین وجه با مجموعه‌های هوشمند و کژوال هماهنگ می‌شود. با یک کت و شلوار کتان سبک وزن یا یک پیراهن دکمه دار و کت و شلوار چینی، یک کت و شلوار بلند بپوشید.
کتاب الکترونیکی کفش RMRS

شماره 4 چکمه بند دار چرمی

عکس: کفش آس مارکس
اگر قبلاً یک جفت آکسفورد، بروگ و لوفر با کیفیت برای خود تهیه کرده‌اید، جفت کفش بعدی برای تکمیل انتخاب کفش شما یک جفت چکمه چرمی است.

چکمه های چرمی هوشمند ناهموار و شیک هستند و آنها را به یک انتخاب همه کاره برای تکمیل تقریباً هر ظاهری تبدیل می کند. گزینه‌های شما از چکمه‌های توری نیمه غیررسمی تا چکمه‌های چلسی با لغزنده‌تر است.

چکمه چرم بروگ: این چکمه ای است که با شلوار کت و شلوار و همچنین با شلوار جین کار می کند. آن‌ها را برای لباس‌های ناهموار بپوشید.
چکمه‌های چرمی توری: چکمه‌های صحرایی با کفی کرپ گزینه‌ای محبوب هستند اما جلوه‌ای غیررسمی به لباس شما می‌بخشند.
چکمه‌های چلسی: چکمه‌های چلسی مانند کفش‌های لوفر یک مدل لغزنده است، با مچ پا الاستیک که آن‌ها را انعطاف‌پذیر و راحت می‌کند. اینها چکمه های مناسبی برای یک روز در دفتر هستند که تا یک شب بیرون از شهر گسترش می یابد.
چکمه‌های چرمی را می‌توان به خوبی با جک مناسب ترکیب کرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.